Alsancak Gömme Rezervuar Tamiri

Ana Sayfa  >>  Alsancak Su Tesisat Hizmetleri  >>  Alsancak Gömme Rezervuar Tamiri

Alsancak Gömme Rezervuar Tamiri

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Alsancak Gömme Rezervuar Tamiri ile ilgili hizmet uzmanlarından destek almak ve randevu talepleriniz için yukarıda yer alan telefon numarası aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Alsancak Gömme Rezervuar Tamiri

Alsancak Gömme Rezervuar Tamiri ile ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunuzda Alsancak ve çevresinde su tesisat hizmetleri ile ilgili bizi arayabilirsiniz.

Gömme rezervuar yani klozetin arkasında bulunan ve duvarın içinde adında da geçtiği gibi gömülü olan su haznesidir. Gömme rezervuar sorunu yaşanan bir klozette su tesisatçısına ihtiyaç duyulacaktır. Rezervuar sorunlarının en başında su sızdırma ve düğmelerde yaşanan aksaklıklardır. Sifonun basmaması ve sifonun suyu çağıramaması yada tamamen takılı kalması sorunların bir kaçıdır. Alsancak gömme rezervuar tamiri alanında başarılı ve profesyonel ekibi ile her zaman müşterilerinin yanındadır. Bir telefon uzaklığında olan Alsancak su tesisatçınıza aynı zamanda web sitesinden de ulaşabilmeniz mümkündür. Web sitesi üzerinden su tesisatına dair sorunlarınızı ve gömme rezervuar tamirine ilişkin sorunlarınızı sorabilirsiniz.

Gömme rezervuar tamirinde rezervuar kapağı tesisatçı tarafından dikkatlice çıkartılır. Şamandıranın arızalı olup olmadığı kontrol edilir. Su haznesinin kapağının açılmasını kendi başınıza yapmamanız önerilir. Kapağın sökülmesinin ardından kapağın sabitlenmesi için konulan sabitleyici de dikkatlice çıkarılır. Hemen ardından hazne içerisinde ki su vanası kapatılır çünkü arızanın tespiti ve müdahale için suyun kesilmesi şarttır. Klozetin rezervuarında bulunan boşaltma mekanizmasının durumuna bakılır. Aynı zamanda boşaltma jantı kontrol edilir ve su sızıntısının olup olmadığına bakılır. Su sızıntısının sebeplerinden biride klozet boşaltma jantıdır. Jant yenilenebilir yada tamiri mümkün ise yapılır. Şamandıra kontrolü gerçekleştirilir ve eğer damlatma gözlemleniyor ise boşaltma haznesinin cıvatası da değiştirilir ve sökülür. Klozet Şamandırası suyu kesemiyorsa boşaltma grubu sökülür ve yenisi takılır yada tamir gerektiren kısımları düzeltilir. Alsancak su tesisatçısı tüm bu işlemleri rahatlıkla ve kaliteli olarak gerçekleştirir. Size güvenli bir hizmet sunan su tesisatçısı aynı zamanda cebinizin dostu olmaktan gurur duyar. Usta şamandırayı yenileyebilir ve rezervuarın yeniden düzgünce çalışmasını sağlar. Her zaman için test önemlidir ve bu gömme rezervuarlar için de geçerlidir. Suyun klozet içinde gidip gitmediği de kontrol edilerek gömme rezervuar tamiri sonlandırılır. Yalnızca su sızıntısı değil daha bir çok sorun için Alsancak su tesisatçınıza ulaşabilirsiniz.

Alsancak su tesisatçısından hemen randevu alın. Uzman su tesisatçılarından oluşan ekip size en kısa sürede ulaşıp yardımcı olsun. Size de evinizin ve klozetinizin keyfini sürmek düşer.

Alsancak Bölgesinde sunmuş olduğumuz diğer hizmetler aşağıdaki şekildedir.

Konu ile ilgili yorum ve değerlendirmeler:

  1. […] Alsancak Gömme Rezervuar Tamiri […]

  2. […] Alsancak Gömme Rezervuar Tamiri […]

  3. […] Alsancak Gömme Rezervuar Tamiri […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir