Alsancak Sifon Tamiri

Ana Sayfa  >>  Alsancak Su Tesisat Hizmetleri  >>  Alsancak Sifon Tamiri

Alsancak Sifon Tamiri

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Alsancak Sifon Tamiri ile ilgili hizmet uzmanlarından destek almak ve randevu talepleriniz için yukarıda yer alan telefon numarası aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Alsancak Sifon Tamiri

Alsancak Sifon Tamiri ve sifon arızları ile ilgili Alsancak ve çevresinde yaşayacağınız sorunlar hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Sifon günümüz lüks tuvalet ve banyolarında bulunan klozetlerin bir parçasıdır. Aslında en önemli parçası diyebiliriz çünkü sifon suyun akış kontrolünü elinde tutan bir alettir. Sifonun bozulması demek klozetin su kaçırması, su sızdırması ve suyun sonsuz uzunlukta akıp gitmesi yani israf anlamlarına gelmektedir. Sifon genelde iki türlü klozetletlerde yer alır. İlki normal klozet su haznesi üzerinde bulunur. İkincisinde ise duvar içinde gömülü olarak rezervuara bağlı sifonlar bulunmaktadır. İkisinin de aşağı yukarı tamiri benzerdir. Yalnız gömülü olan rezervuar duvarın bazen açılması anlamına gelmektedir. Normal su haznesine sahip klozetlerde bu durum elbette akışında ilerler.

Bir klozet sifonunun arızalanması çeşitli şekillerde vuku bulur. İlki sifonun basıldıktan sonra hazne içerisinde yada duvar içinde gömülü kalmasıdır. Takılı kalan sifon doğal olarak sürekli su akıtacaktır. Bu durum hem ekonomik anlamda zarar hem de suyun israfı açısından zarar anlamına gelmektedir. Bozulan sifon rezervuarın kaldırılıp suyun geçişini önleyen anahtarın tekrar yukarı kaldırılması ile problem geçici olarak çözüme kavuşturulabilir. Ancak maalesef klozetin iç takımında sıkça arızalar görülür ve tamir muhakkak gerekir. Sifon gibi gereçler sık arızalanma yada bozulma yada kırılma eğilimindedirler ancak elbette daha kaliteli ve daha pahalı ürünler ile uzun ömürlülük sağlanabilir. Örneğin sifonu çekmenize rağmen su halen akmaya devam ediyor ise bu durum da rezervuarda ki şamandıranın arızalandığı anlamına gelir ki bu da sifon ile yakından alakalıdır.

Bir İngiliz anahtarı bu iş için oldukça gerekli ve uygun olacaktır. Alsancak su tesisatçınız size sifon arızaları konusunda yardımcı olur. Müşterilerinin güler yüzü için çalışan Alsancak tesisatçınız size son teknoloji aletleri ile hizmet vermektedir. Telefon ile Alsancak tesisatçınızdan hemen randevu alabilir yada acil işleriniz için hızlı hizmet talep edebilirsiniz. Web sitesi üzerinden bilgi alabilir ve randevu ile telefon numaralarını yine buradan temin edebilirsiniz.

Alsancak sifon tamirinin yanında sifon değişimi de yapan firmanın son modelde ve kalitede sifon ve sifon takımları mevcuttur. Bozuk olan sifonunuz için usta işi ile uzman kadrosu her zaman yanınızda yer alacaktır. Hemen Alsancak tesisatçınızı arayıp randevu alabilirsiniz.

Alsancak Bölgesinde sunmuş olduğumuz diğer hizmetler aşağıdaki şekildedir.

Bir Yorum:

  1. […] Alsancak Sifon Tamiri […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir