Ataköy Su Tesisatı ve Ataköy Klozet Tamiri

Ana Sayfa  >>  Ataköy Su Tesisatçısı  >>  Ataköy Su Tesisatı ve Ataköy Klozet Tamiri

Ataköy Su Tesisatı ve Ataköy Klozet Tamiri

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Ataköy Su Tesisatı ve Ataköy Klozet Tamiri ile ilgili hizmet uzmanlarından destek almak ve randevu talepleriniz için yukarıda yer alan telefon numarası aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Ataköy Su Tesisatı ve Ataköy Klozet Tamiri

Ataköy Su Tesisatı ve Ataköy Klozet Tamiri ile ilgili bilgi almak ve Ataköy tesisatçı hizmetleri hakkında detaylar için bizi arayabilir, destek talebi oluşturabilirsiniz.

Bu yüzyılın en çok kullanılan tuvalet çeşitlerinden olan klozetler artık her yerde bulunmaktadır. Konutların yanı sıra iş yerlerinde ve umumi tuvaletlerde klozetler ile sık karşılaşmaktayız. Klozet kullanımı artması ile klozet arızaları da baş göstermiştir. Klozetlerin genelde arkasında olacak şekilde bir su haznesine sahiptirler. Su hazneleri bazen asma klozet denilen şekilde de bulunabilir yada duvarın içerisinde gömülü olarak da konumlandırılabilmektedir. Klozette meydana gelen arızaların en başında şüphesiz içerisinde bulunan suyu sızdırması sorunudur. Yani klozet arızası denilince akla ilk gelen su sızdırması olmuştur. Suyun sızması öncelikle banyo yada tuvaletlerde bulunan döşeme ve mobilyaların etkilenmesine ve zarar görmesine neden olacaktır. Halı yada paspaslar hiç şüphesi ıslanacak, dolap, çamaşırlık, çamaşır makinesi gibi ev eşyaları sudan dolayı zarar görecektir. Bunların önlenmesi için klozet tamiri yapan bir su tesisatçısına başvurmanız gerekecektir.

Ataköy Sifon Tamiri

Sifon basitçe klozet arkasında yada her hangi başka bir kısımda bulunan rezervuarda ki suyun klozetin içine taşınmasını sağlayan gereçtir. Sifon aracılığı ile su haznesinde bulunan su klozetin içine gönderilir yada temizlik amaçlı vana yardımı ile de çekilebilmektedir. Sifonda gerçekleşecek bir arıza tatsız klozet su sızıntısı arızasını doğuracaktır. Sifonun tamiri için kaliteli ve ekonomik bir su tesisatçısı ile çalışmak önem arz eder. Sifon tamiri için boşaltma ve doldurma grupları kontrol edilecektir. Bunlar suyun taşınmasında etkili araçlardır. Suyun sürekli akması yani suyun kaçma durumunda doldurma araçları arasında yer alan flatör adlı gereci kontrol etmek gerekir. Adı geçen tüm araçların tamiri su tesisatçınız tarafından yapılır ve değişimi dahi sağlanabilir. Çünkü bazen klozetin içerisinde bulunan malzemeler oldukça eskimiş yada kalitesiz olabilir. Bundan dolayıdır ki tamir bir işe yaramayacaktır ve özellikle sifon değişimi gerçekleştirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir