Ayazağa Gömme Rezervuar Tamiri

Ana Sayfa  >>  Ayazağa Su Tesisat Hizmetleri  >>  Ayazağa Gömme Rezervuar Tamiri

Ayazağa Gömme Rezervuar Tamiri

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Ayazağa Gömme Rezervuar Tamiri ile ilgili hizmet uzmanlarından destek almak ve randevu talepleriniz için yukarıda yer alan telefon numarası aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayazağa Gömme Rezervuar Tamiri

Ayazağa Gömme Rezervuar Tamiri ile ilgili konularda destek talebi oluşturmak için Ayazağa tesisat ile ilgili telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Duvara monte edilerek kurulan gömme rezervuarlar estetik ve kullanım bakımından daha fazla tercih ediliyor. Arıza durumlarında Ayazağa gömme rezervuar tamiri hizmetleri içerisinden profesyonel destekler alabilirsiniz. Tamir için duvar kırılmadan kumanda paneli sökülerek onarım çalışmaları yapılabiliyor. Zaman içerisinde oluşan tortular ve kireç nedeni ile gömme rezervuar iç takımlarında yıpranma ve eskime oluşur. Contaların eskimesi ve plastik malzemelerin yırtılması ile su sızıntıları ortaya çıkarır. Bunların yanında mekanik arızlar nedeni ile de arızalar oraya çıkabilir.

Gömme Rezervuar Arızaları

Gömme rezervuarlarda şamandıra, boşaltma, stop vana arızaları yaşanabilir. Şamandıra sorunlarında depoya su dolar, boşaltma grubu suyu keser. Şamandıra suyu boşaltmadığında tahliye borusundan su klozetin içine akabilir. Kısa süreli klozetin içine su akma durumlarından şamandıranın değişimi en iyi onarım olacaktır. Klozetin içine sürekli su akıyor ise boşaltma grubu komple değişmelidir. Taharet çubuğundan sürekli su akması durumu ise stop vana arızasını gösterir. Fayans kırılarak stop vana değiştirilebileceği gibi kırmadan başlık sökülmesi ile de musluk tamiri yapılabilir. Tüm sorunlarınızda profesyonel donanımlı bir destek için Ayazağa gömme rezervuar tamiri hizmet taleplerinde bulunabilirsiniz. Alanında uzman ve gerekli donanımlara sahip ekipler çözüm merkezi olarak hizmetler sunmaktadır.

Gömme Rezervuar İç Takım Tamiri

Farklı marka gömme rezervuarlarda sökme ve takma işlemleri farklıdır. Boşaltma grubu ve flatör pek çok marka için uyumlu olmaktadır. Ancak panel ve diğer parçalar uyumlu olmayabiliyor. Bu nedenle profesyonel Ayazağa gömme rezervuar tamiri destekleri uzun süreli kullanım sağlayacak onarımlar sağlayacaktır. İç takımlarda kumanda paneli üzerinde tamir işlemleri panel sökülerek başlar. Şamandıraya bağlı flex ve boşaltma grubu bu şekilde sökülebilir. Şamandıra deponun içinde çıkarıldığında sökme işlemi tamamlanır. Arıza durumlarında yedek parça değişimi garantili sonuçlar sağlar.

Ayazağa bölgesinde tıkanıklık açma, su kaçak tespiti, makine montajları, termosifon montajı, klozet ve sifon tamiri, musluk ve batarya değişimi ile ilgili konularda destek alabileceğiniz bağlantılar aşağıdaki şekildedir.

Ayazağa Tıkanıklık Açma – Gider Açma

Ayazağa Termosifon Montajı

Ayazağa Su Kaçak Tespiti ve Ayazağa Su Kaçak Tamiri

Ayazağa Sifon Tamiri ve Sifon Değişimi

Ayazağa Musluk Tamiri ve Musluk Değişimi

Ayazağa Klozet Tamiri – Sifon Tamiri

Ayazağa Kalorifer Tamiri

Ayazağa Gömme Rezervuar Tamiri

Ayazağa Çamaşır Makinesi Montajı

Ayazağa Bulaşık Makinesi Montajı

Ayazağa bölgesinde tesisat ile ilgili destek talepleriniz için bizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir