Batıkent Su Tesisatçısı – Batıkent Tesisatçı

Ana Sayfa  >>  Eskişehir Su Tesisatçısı  >>  Batıkent Su Tesisatçısı – Batıkent Tesisatçı

Batıkent Su Tesisatçısı – Batıkent Tesisatçı

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Batıkent Su Tesisatçısı – Batıkent Tesisatçı ile ilgili hizmet uzmanlarından destek almak ve randevu talepleriniz için yukarıda yer alan telefon numarası aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Batıkent Su Tesisatçısı – Batıkent Tesisatçı

Su yaşam kaynağıdır. Temiz su tesisatları, pis su giderlerinin montaj ve arıza onarım ihtiyaçlarınızda Batıkent su tesisatçısı hizmetlerimiz ile tam destek sunmaktayız. Çözüm merkezi olarak hizmetler sunan firmamız yedek parça ihtiyaçlarında ve tamir gerekli olan durumlarda hızlı ve pratik çözümler sunmaktadır. Sıhhi tesisat işlerinde kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetler verilmektedir. Ev ve iş yerlerine özel çözümler ile uygun tesisat parçalarının kullanımı ile verimli sistemler oluşturulmaktadır. Kaliteli kullanımlar için her alanda kaliteli malzeme seçimi çok önemlidir. Malzeme seçimi kadar uygulama aşamasında da profesyonel çalışmaların olması kalitenin uzun yıllar sürmesini sağlar. Tesisat sistemlerinin uzun yıllar kullanılması proje uygulaması ve arıza destek durumlarında alanında uzman ve tecrübeli tesisatçıların titiz çalışmaları ile elde edilir.

Batıkent Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları hemen tamir edilmediğinde verecekleri zararın boyutu çok daha fazla olur. Küçük su sızıntılarının duvarlardan ve zeminlerden yürüyerek ortaya facia niteliğinde zararlar çıkarabilir. Su kaçaklarının en sık rastlanan nedenleri arasında:

  • Paslanmış borular
  • Düzensiz su basıncı
  • Sıcaklık değişimleri yer alır.

Kaynağı belli olmayan su kaçaklarının tespitinde Batıkent su kaçak tespiti hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Uzman tesisatçılarımızdan destek alarak sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz akustik dinleme cihazları, boyalı su ve termal kamera gibi teknolojik cihazlar ile kısa sürede su kaçaklarını tespit edebilmektedir.

Batıkent Tıkanıklık Açma

Sudaki kireçlenmeler, yoğun kullanımlar, lavabo ya da klozet gibi araçların içine atılan sert cisimler nedeni ile tıkanıklıklar yaşanabilir. Tıkanıklıkların en önemli göstergesi artan su faturalarıdır. Bunun yanında rutubet yaşanması da farklı alanlarda yaşanan tıkanıklık ve su kaçaklarının göstergesidir. Bu tarz sorunlarında profesyonel destek için Batıkent tıkanıklık açma hizmetlerimizden destekler alabilirsiniz. Personelimiz teknolojik sistemler ile tıkanıklık sorunlarını anında çözmektedir. Tıkanıklık sorunları kötü kokulara yol açar. Bu da yaşam alanlarında sağlıksız ortamlar oluşturur. Özellikle küçük çocuklar ve yaşlılar için bu sağlıksız ortamlar alerjik hastalıklara davetiye çıkarabilir.

Batıkent Klozet Tamiri

Farklı klozet modellerinde yaşanan sorunlara tek bir çözüm olarak Batıkent Klozet tamiri hizmetlerimiz bulunuyor. Gömme ve klozet arkası rezervuar çeşitlerinde farklı sistemler bulunur. Bu tesisatlar da yaşanan sorunlara ideal çözümler sunan firmamız klozetlerin düzgün çalışmasını sağlamaktadır. Su doldurma ve boşaltma sistemlerinin doğru çalışması için gerekli durumlarda parça değişimleri de yapılabilir. Özellikle suyun aralıksız akması yüksek artan faturalarla karşılaşmanıza neden olur. Az akıyor gibi görünebilir ancak klozetlerde sürekli akan su çok büyük israflarda ortaya çıkrabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir