Ertuğrulgazi Su Tesisatçısı – Ertuğrulgazi Tesisatçı

Ana Sayfa  >>  Eskişehir Su Tesisatçısı  >>  Ertuğrulgazi Su Tesisatçısı – Ertuğrulgazi Tesisatçı

Ertuğrulgazi Su Tesisatçısı – Ertuğrulgazi Tesisatçı

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Ertuğrulgazi Su Tesisatçısı – Ertuğrulgazi Tesisatçı ile ilgili hizmet uzmanlarından destek almak ve randevu talepleriniz için yukarıda yer alan telefon numarası aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Ertuğrulgazi Su Tesisatçısı – Ertuğrulgazi Tesisatçı

Firma güvencesinde sunulan Ertuğrulgazi su tesisatçısı hizmetlerimiz ile yaşanan tüm tesisat sorunlarına ideal çözümler buluyoruz. Pimaş açma, sifon tamiri musluk ve yedek parça değişimlerinin yanında tıkanıklık tespiti ve açma çalışmaları da yapılmaktadır. Pek çok alanda sorunsuz hizmetler verilmektedir. Su tesisatlarında kullanıcı hataları ya da eskiyen tesisat boruları nedeni ile pek çok arıza ortaya çıkabilir. Özellikle su sızıntıları zaman içinde evlerinizi kullanılmayacak hale bile getirebilir. Özellikle gizli su kaçakları çok tehlikeli sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle faturalarınızda yaşanan anormal artışları belirti olarak değerlendirmeli ve profesyonel destekler almalısınız. Tesisatlar da bir arıza yaşandığında eskiden tüm duvarların kırılması söz konusu idi. Bu eski yöntemlerde çok fazla masraf çıkmasının yanında uzun süren çalışmalar, mekanlarda sürekli bir inşaat hali yaşanmasına neden olurdu. Günümüzde ise teknolojik gelişmelerle tesisatçılar artık çok daha profesyonel, kırmadan- dökmeden arıza destek hizmetleri sunmaktadır.

Ertuğrulgazi Su Kaçak Tespiti

Duvarların ve zeminin en büyük düşmanlarından biri olan su kaçakları erken tespit edildiğinde büyük sorunlar oluşturmadan onarılabilir. Özellikle su tesisatı iyi yapılmamış ve eski binalarda su kaçaklarına sık rastlanır. Duvarınız ıslanmış ise ya da komşunuzun bu şekilde bir şikayeti olmuş ise mutlaka su kaçağı vardır. Özellikle sararmış fayanslar, yaşam alanlarında rutubet ve kötü kokuların oluşması su kaçaklarının varlığını gösterir. Bu alanda Ertuğrulgazi su kaçak tespiti hizmetlerimiz ile arızalarınızın büyük sorulara yol açmadan çözüm sağlıyoruz. Su kaçaklarını profesyonel yöntemlerimiz ile tespit edebiliyoruz. Bu yöntemlerimiz arasında:

Su sesi ve sayacı ile tespit etme
Sızdırmazlık tespitinin yapılması ile
Yerlerde ve duvarlardaki ıslaklık, küflenme ve boya yerlerindeki renk değişimleri yer alıyor.

Ertuğrulgazi Tıkanıklık Açma

Mutfaklarda, tuvalet ve lavabo giderlerinde yaşanan tıkanıklık sorunları için Ertuğrulgazi tıkanıklık açma hizmetleri sunmaktayız. Tıkanıklığın nokta atışı yerinin tespit edilmesi ile sorununuz çok daha hızlı ve pratik bir şekilde çözülmektedir. Yanlış kullanımlar ya da eğimi yanlış verilen tesisatlar nedeni ile giderlerde tıkanmalar yaşanabilir. Tıkanma sorunlarının hızlı ve pratik çözümleri için çağrı merkezlerimize ulaşabilirsiniz.

Ertuğrulgazi Klozet Tamiri

En sık temizlenen alanlardan biri olan klozetler bu şekilde hijyenik bir şekilde kullanılabilir. Arıza durumlarında klozet kullanımlarının hijyenik şartları sağlanamaz. Bu durumlarda Ertuğrulgazi klozet tamiri hizmetlerimiz ile onarım çalışmaları yürütmekteyiz. Gerekli durumlarda yedek parça değişimleri yapılmaktadır. Bu şekilde klozetler sıfır ürün kullanım verimi sağlar. Özellikle su sızdıran klozet musluklarının tamirini çok kısa bir sürede tamamlayabiliyoruz. Artan su faturaları ve su israflarının bu şekilde önüne geçebiliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir