Küçükçekmece Kalorifer Tamiri – Küçükçekmece Tesisatçı

Ana Sayfa  >>  Kalorifer Tamiri Hizmeti  >>  Küçükçekmece Kalorifer Tamiri – Küçükçekmece Tesisatçı

Küçükçekmece Kalorifer Tamiri – Küçükçekmece Tesisatçı

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Ustagelsin.com.tr

Küçükçekmece Kalorifer Tamiri – Küçükçekmece Tesisatçı

Küçükçekmece Kalorifer Tamiri ve Küçükçekmece bölgesinde su tesisatçısı olarak hizmet veren ekiplere ulaşmak ve Küçükçekmece tesisat ile ilgili destek almak için bizi arayabilir, taleplerinizi iletebilirsiniz.

Kaloriferler bizi soğuktan koruyan ve ortama ısı veren sistemler olup, bir ev için hayati öneme sahiplerdir. Her ne kadar sorunsuz ve sağlam gibi gözükseler de bu tesisatlar da zaman zaman sorunlar çıkmaktadır. Kalorifer tamiri gereken durumlarda mutlaka işini bilen usta bir tesisatçı bulmanız gerekir. Siz belki uğraşsanız kendinizin de yapacağı bir sorun olabilir ama işi riske atmak size çok daha pahalıya mal olacağı için sıhhi tesisat ustalarına danışmanızı öneririz.

Kalorifer tesisatında ağırlıklı olarak çıkan sorunların başında radyatör vanasının arızası gelir. Radyatör vanası uzun yıllar kullanılması sonucu yıpranmaya başlar ve bir noktaya gelince de su sızdırır. Bu yüzden genellikle tamiri için çalışmalar yapılır. Ancak çok düşük ihtimal olsa da değiştirilmesi gerekebilir. Radyatör vanasında bir sızıntı oluşmuş ise vanayı çıkartarak, dişleri arasına teflon sarılır ve sızıntının devam etmesi önlenir. Tabi bu her zaman geçerli bir durum değildir ve parçanın değişmesi de gerekebilir.

Böyle bir sorun ile karşılaşırsanız hemen Kalorifer tamiri ile uğraşan firmalarla iletişime geçin. Firma vanayı tamir etmeye çalışacaktır. Teflon sararak sızıntının devam edip etmediğine bakar. Eğer devam ediyorsa bu kez parçayı değiştirir. Ancak bu onarımı yapmadan önce suyu keser ve sistemdeki tüm suyu da vanadan bir kovaya aktararak boşaltır. Bu işlem sonrasında ancak vana açılabilir. Aksi durumda her yeri su basacaktır.

Kalorifer tamiri ve su tesisat hizmeti verilen bölgeler aşağıda sıralanmıştır. Tesisat hizmetleri ile ilgili destek almak ve talep iletmek için bizi arayabilirsiniz.

Su tesisatı ve kalorifer tamiri hakkında bilgi almak ve yaşanan kalorifer arızaları ile ilgili destek taleplerinizi iletmek için bizi arayabilirsiniz.

Bir Yorum:

  1. […] Küçükçekmece Kalorifer Tamiri – Küçükçekmece Tesisatçı […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir