Reşitpaşa Sifon Tamiri

Ana Sayfa  >>  Reşitpaşa Su Tesisat Hizmetleri  >>  Reşitpaşa Sifon Tamiri

Reşitpaşa Sifon Tamiri

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Reşitpaşa Sifon Tamiri ile ilgili hizmet uzmanlarından destek almak ve randevu talepleriniz için yukarıda yer alan telefon numarası aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Reşitpaşa Sifon Tamiri

Reşitpaşa Sifon Tamiri ve Reşitpaşa bölgesinde klozet sifon arızaları ile ilgili bizi arayabilir ve Reşitpaşa tesisat ile ilgili destek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Her atık giderinin altından sifon kullanılır. İçinde pis su perdesi yer alır. Bu perde ile atık su tesisatındaki kokuların yayılmasını önler. Katı atıkların geçişini engelleyecek şekilde süzgeçli bölümleri vardır. Arıza durumlarında kokunun banyonuza yayılması ve sağlıksız alanlar oluşturması söz konusudur. Sağlıksız alanları önlemek için Reşitpaşa Sifon Tamiri hizmetlerimizden destek taleplerinde bulunabilirsiniz.

En Çok Karşılaşılan Sifon Arızaları

Yanlış kullanımlara, tesisat alanındaki yanlış döşeme tekniklerine ve parçaların kullanım ömrünü tamamlamasına bağılı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Sifon içinde su kalmıyor, koku yapıyor, su geri tepiyor, su akışı hiç olmuyor, sızıntılar yaşanıyor ve sifon suyu çekerken ekstra ses yapıyor ise arıza durumları ortaya çıkabilir. Arıza nedenine göre Reşitpaşa Sifon Tamiri çalışmaları yapılabilir. Sifon arızalarında daha çok parça değişimi önerilir. Her parçanın bir kullanım ömrü olur. Aşınan ve paslanan parçaların tamiri pek mümkün olmaz. Yanlış kullanımdan dolayı aksayan sistemler tamir edilebilir. Bozulan, delilenen parçalar sıfır parçalarla değişim yapılarak daha sağlıklı bir kullanım elde edilebilir.

Sifon Arızaları Nasıl Çözülür?

Ömrünü tamamlayan parçalar yenileri ile değişim yapılır. Bazı durumlarda ise sifonlarda tıkanıklık oluşabilir. Kullanım sıklığına bağlı olarak oluşan bu tıkanıklıklar sifonun sökülmesi ile ya da yerinde temizlemek sureti ile çözülebilir. Sifonlar bağlantı noktaları kaynaklı çok sık arızalanır. Bağlantı noktalarında yer alan somunlar, vidalar, contalar en çok su kaçağına sebep olan alanlardır. Vitrifiye malzemelerinin alt kısımlarında su sızıntısı var ise Reşitpaşa Sifon Tamiri çalışmaları gerekli olabilir. Sifon kuru biz bezle silinerek su sızıntısı tespit edilebilir. Bağlantı yerlerinde oluşan deformasyonlar aşırı sıcak, soğuk ya da darbe alması ile oluşabilir. Çatlak oluşması ile başlayan su sızıntıları duvar ve zeminlerde yürür. Bu şekilde yapıların kalitesini düşürür.

Reşitpaşa bölgesinde su tesisat hizmetleri ile ilgili sunulan hizmetler hakkında aşağıda detaylı bilgiler verilen listeye ulaşabilirsiniz.

Reşitpaşa bölgesinde su tesisat ile ilgili taleplerinizi bize iletebilir ve destek alabilirsiniz.

Bir Yorum:

  1. […] Reşitpaşa Sifon Tamiri […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir