Şişli Kalorifer Tamiri – Şişli Su Tesisatçısı

Ana Sayfa  >>  Kalorifer Tamiri Hizmeti  >>  Şişli Kalorifer Tamiri – Şişli Su Tesisatçısı

Şişli Kalorifer Tamiri – Şişli Su Tesisatçısı

0532 384 77 07 ☏

Tıkla ve Ara ✆

Şişli Kalorifer Tamiri – Şişli Su Tesisatçısı ile ilgili hizmet uzmanlarından destek almak ve randevu talepleriniz için yukarıda yer alan telefon numarası aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Şişli Kalorifer Tamiri – Şişli Su Tesisatçısı

Şişli Kalorifer Tamiri ve Şişli su tesisatçısı ile ilgili detaylar ve Şişli bölgesinde su tesisat ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Kalorifer tamiri gerektiren unsurlardan biri de radyatör vanasının sızdırması sonucu oluşan bir sorundur. Bu her ne kadar önlenebilir olsa da o vana değişmediği ya da onarılmadığı sürece sürekli sorun karşımızda duracaktır. Radyatör vanası zamanla kullanımdan ve kireçli suyun da vermiş olduğu zarardan dolayı yıpranır ve kullanılamaz duruma gelmeden önce sızıntı yapmaya başlar. Bu vana onarılmazsa o su sürekli akar ve evin zeminine ya da eşyalarımıza zarar verecek duruma gelir. Bu tip bir olayla karşılaşmamak için öncelikle periyodik bir şekilde bakımlarının yaptırılması gerektiğini hatırlatalım.

Radyatör vanası eğer sızıntı yapmaya başladıysa acil bir şekilde onarılması gerekir. Bunun için eğer siz kolları sıvadıysanız bence hiç bulaşmayın derim ve işin ustasını bularak eve getirin. Sızıntı yapan radyatör vanasının onarılma işlemine başlamadan önce sistemin içinde ki tüm suyun dışarı alınması gerekir. Bu yüzden vananın altına kova ve havlu yardımıyla bir nevi barikat yapılır ki çıkan su etrafa saçılmasın. Ayarlanabilir bir anahtarla usta öncelikle tesisat borusu ile radyatör arasındaki birleştirme somunu söker. Suyun tamamını radyatörden çıkartıp kovaya almak için boşaltma valfi açılır. Daha sonra vana kuyruğu teflon bant ile çok iyi, sağlam ve sıkı bir şekilde sarılır. Yaklaşık 15 tur kadar attıktan ve sağlamlığından emin olduktan sonra vana yerine takılarak su tekrar verilir ve sızıntı olup olmadığına bakılır.

Kalorifer tamiri ve su tesisat hizmeti verilen bölgeler aşağıda sıralanmıştır. Tesisat hizmetleri ile ilgili destek almak ve talep iletmek için bizi arayabilirsiniz.

Su tesisatı ve kalorifer tamiri hakkında bilgi almak ve yaşanan kalorifer arızaları ile ilgili destek taleplerinizi iletmek için bizi arayabilirsiniz.

Konu ile ilgili yorum ve değerlendirmeler:

  1. […] Şişli Kalorifer Tamiri – Şişli Su Tesisatçısı […]

  2. […] Şişli Kalorifer Tamiri – Şişli Su Tesisatçısı […]

  3. […] Şişli Kalorifer Tamiri – Şişli Su Tesisatçısı […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir